astaKeisti savo gyvenimą ir spręsti problemas pradėk
tuoj pat.

Labas, aš Asta Radviliškio vietos JGI koordinatorė.

Darbas kurį aš dirbu, man teikia didelį malonumą, susitikimas su jaunais žmonėmis, bendravimas su jais, mane augina kaip žmogų. Nieko nėra nuostabiau, kaip eiti ten kur esi laukiamas ir kalbėtis su tuo kas tave girdi.

O kad būtų aiškiau ir konkrečiau, nes viskas yra labai paprasta, aš pasistengsiu atsakyti į visus galbūt jums iškylančius klausimus, tokiu būdu:

KAS?

Projektas „Atrask save“ – pagalba savęs ieškančiam jaunimui

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Europos socialinio fondo agentūra ir Lietuvos darbo birža pradeda įgyvendinti projektą „Atrask save“, skirtą 15-29 metų jaunimui. Projektas truks trejus metus ir pritrauks apie 35 tūkstančius dalyvių visoje Lietuvoje.

KO?

Ko gali tikėtis dalyvaudamas projekte?

Nepasirengusiems darbo rinkai jaunuoliams (nekvalifikuotiems, turintiems nepaklausias profesijas ir kt.) vyks užsiėmimai, skatinantys motyvaciją ir gilesnį savęs pažinimą, stiprinantys asmenybę, ugdantys bendravimo, savarankiškumo ir socialinius įgūdžius. Su specialistų pagalba dalyviai galės įsigilinti į savo darbinius gebėjimus, profesinius interesus ir asmenybės bruožus. Vėliau jie susipažins su darbo rinka, švietimo sistema, savarankiškos veiklos pradėjimo pagrindais.

KAM?

Kam skirtas šis projektas?

Jaunimo reikalų departamentas kartu su 56 partneriais neaktyviems 15-29 metų jaunuoliams taip pat teiks ankstyvos intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemones atsižvelgiant į tai, kokį pasiūlymą jaunas žmogus pageidauja gauti: dirbti, mokytis ar atlikti praktiką. Jaunuoliams bus teikiamos informavimo ir konsultavimo apie jauno žmogaus galimybes, savęs pažinimo, motyvavimo paslaugos, ugdomi socialiniai ir gyvenimo įgūdžiai, įtraukiama į visuomenei naudingą veiklą ir organizuojamos savanorystės paslaugos.

KĄ?

Ką aš ten veiksiu?

     Šis projektas padės nedirbantiems, nesimokantiems, neaktyviems jaunuoliams įsilieti į švietimo sistemą ar darbo rinką. Dalyvavimas projekto veiklose atvers galimybę geriau pažinti save, įgauti pasitikėjimo savimi, motyvacijos dirbti ar mokytis. Projekto dalyvius koordinatorius pakvies į skirtingas veiklas, atsižvelgiant į kiekvieno asmeninius siekius, turimą patirtį ir žinias. Užsiėmimuose jaunuoliai gales dalyvauti grupėmis, todėl bus galimybė užmegzti ryšius, įsitraukti į aktyvią ir jaunam žmogui patrauklią veiklą ir pavieniui.

KUO?

Kuo užsiimsi?

Projekto dalyviams bus sudarytos sąlygos dalyvauti savanoriškoje veikloje ar jaunimo motyvaciją integruotis į darbo rinką ir/ar švietimo sistemą skatinančiose veiklose, kurios padės įgyti asmeninių, socialinių, profesinių kompetencijų, pasirengti sugrįžti į švietimo sistemą ar integruotis į darbo rinką.  Motyvuotiems bedarbiams bus suteiktos galimybės integruotis į darbo rinką, suteikiant trūkstamus gebėjimus ir kompetencijas.

KUR?

Kur veiksmas vyksta?

Radviliškio r. sav. Švietimo ir sporto paslaugų cente SJNUS. Dariaus ir Girėno 27, Radviliškyje. (priešais parduotuvę Grustę) Jūsų laukia puikiai įrengtas kabinetas su minkštasuoliais, kava, arbata, skanėstais. J Esant poreikiui galime bendrauti vaikštinėdami parke ar kitoje jums mieloje vietoje. Mamytes su vaikučiais lankau namuose. O jei yra tokių kurie negali atvykti į Radviliškį, o tokių yra, tuomet aš turiu galimybę nuvažiuoti pas juos į Jums patogią vietą.

KADA?

Kada galiu pradėti dalyvauti ir kokiu laiku?

Jei šiuo metu niekur nebirbi ir nesimokai ir tau nuo 15 iki 29 metų, gali pradėti nuo dabar. Mūsų susitikimams skirtas laikas yra 3 mėnesiai. Susitikimai vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio JUms patogiu laiku.

Mano darbo valandos nuo 8 iki 17 val darbo dienomis.

ŠIUO TELEFONU ESU PASIEKIAMA VISADA: 863318963


Visi turim klausimų į kuriuos sunkiai randame atsakymus, arba yra situacijų kai apsispresti ar pasiringti neužtenka ryžto, o gal viskas taip susipainiojo, kad nieko nesinori. Visi klasės draugai įstojo, o tu nežinai ko nori, o gal baigei, bet nerandi darbo. Gal tu nori pasikeisti, nes jauti, kad kažką darai ne taip ,ar tai ką darai neteikia malonumo. Labai laukiu ir pažadu laikas nepraeis veltui, įgausi vidinės motyvacijos, atsiras noras kurti, daryti, veikti.

Ateinant nereikia nieko atsinešti, nes viskas ko reikia yra su tavimi.

Save

Save

© 2018 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.