Radviliškio rajono seniūnijų sporto žaidynių I etapas

Savaitgali Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro sporto bazėse vyko Radviliškio rajono seniūnijų sporto žaidynės. Septynių seniūnijų sportininkai varžėsi stalo teniso, futbolo, šaškių ir smiginio varžybose.

Stalo teniso varžybų nugalėtojai tapo sportininkai iš Grinkiškio, antra vieta atiteko Radviliškio seniūnijai, trečioji – Pakalniškių seniūnijai.

Futbolo varžybose pirmąją vietą iškovojo Šeduvos seniūnija, antri liko Aukštelkų seniūnijos sportininkai, trečioje – Radviliškio.

Šaškių varžybose Skėmių seniūnijos sportininkai apgynė čempionų vardą. Antroji vieta atiteko Pakalniškių seniūnijai, trečioji – Radviliškio seniūnijos šaškininkams.

Smiginio rungtyje nugalėjo Šeduvos seniūnijos sportininkai surinkę 1022 taškus. Antri liko Sidabravo seniūnijos surinkę 884 taškų, treti Skėmių sportininkai – 877 taškų.

Antras Seniūnijų žaidynių etapas vyks birželio 16 d. Sportininkai varžysis šachmatų, tinklinio, krepšinio, virvės traukimo, seniūnų trikovės varžybose.

Seniūnijos iškovojusios pirmąsias vietas dalyvaus atrankinėse zoninėse varžybose kurios vyks rugsėjo 8 d., Radviliškyje. Mūsų sportininkai susirungs su Akmenės, Joniškio, Kelmės, Raseinių, Šiaulių, Pakruojo rajonų ir Šiaulių miesto sportininkais.

© 2018 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.