Jaunimo centre jaunas žmogus gali praleisti laisvalaikį saugioje aplinkoje (be smurto, patyčių, svaigalų ir pan.), užsiimti savo mėgstama veikla (įvairūs stalo, lauko ir kiti žaidimai, kūrybinės dirbtuvės, muzikavimas ir t.t.), įgyvendinti savo idėjas, diskutuoti jiems rūpimomis temomis bei pagal poreikį gauti emocinį palaikymą ir palydėjimą!

2013 m. vasario 24 d. Radviliškyje duris atvėrė „Jaunimo Erdvė“!!!


 Jaunimo Erdvė yra  įsikūrusi Radvilų g. 17, Radviliškyje.

Jos durys jaunimui atviros darbo dienomis 14.00 iki 20.00 val.


Visada gali kreiptis į jaunimo darbuotojus:

Vladą Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. MINDAUGĄ Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  Ievą Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Taip pat daug informacijos socialiniame tinkle Facebook Atviras jaunimo centras "Jaunimo Erdvė"


        „Jaunimo Erdvės“ veiklos kryptis:

Saugus laisvalaikio užimtumas. Mes kuriame palankią erdvę, kurioje jauni žmonės galėtų saugiai (be smurto, kvaišalų) leisti laiką. Tam turime sukaupę „amuniciją“ stalo žaidimų, knygų, arbatos puodelių.

Erdvė savirealizacijai. Jauni žmonės gali įgyvendinti jiems svarbias idėjas, rengti parodas, koncertus.

Individualus palydėjimas. Jaunuoliams, kurie sprendžia sudėtingas paauglystėje iškilusias situacijas, teikiame konsultacijas. Su jaunuoliais, kurių sunkumai juos itin slegia, kuriems reikia asmeninio palaikymo ar palydėjimo vykdome individualius susitikimus.

       Atviras darbas su jaunimu Lietuvoje buvo inicijuotas Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, vadovaujantis užsienio šalyse veikiančių centrų patirtimi bei Lietuvos jaunimo situacijos analize. Pradinis tikslas buvo įtraukti tas jaunimo grupes, kurios leidžia laiką (dažnai nesaugiose) gatvėse, juk ne visi jaunuoliai nori dalyvauti popamokinėje veikloje, šabloninėse programose. Atviras darbas su jaunimu atveria erdvę jauniems žmonėms, kur jie gali ateiti ir leisti laiką, neįsipareigodami. Čia jie gali bendrauti, padėti vieni kitiems ruošti namų darbus, pasakoti dienos įvykius ir pan.


© 2018 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.