Image
Image
Image
  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras

Registracija į „Lėlytė sagė“ dirbtuvėles

 

Ach kvietimasDar viena nemokama veikla Radviliškio rajono tėvams! Informaciją rasite skelbime, o registruokitės paspaudę šią nuorodą: https://goo.gl/forms/wKnfvBG2fTWJ5zjI3

Renginys finansuojamas Erasmus+ projekto „Tėvai patiria iššūkių: kaip jiems padėti?“ lėšomis

  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras

Radviliškio miesto ir rajono gyventojus kviečiame dalyvauti suaugusiųjų mokymosi savaitės „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“ organizuojamuose renginiuose. Renginių planą rasite čia

Ar yra Radviliškyje galimybė mokytis visą gyvenimą, tobulinti asmenines, pilietines, socialinių ir profesinių sričių kompetencijas? Kokių mokymų reikia Radviliškio miesto ir rajono gyventojams? Kokios priežastys trukdo mokytis?

Į šiuos ir kitus klausimus atsakė Viktorija Arlauskaitė, Vytauto Didžiojo universiteto absolventė, parašiusi ir apgynusi bakalauro darbą „Neformalaus suaugusiųjų mokymosi galimybės Radviliškio rajone“. Viktorija Arlauskaitė pabrėžia, kad panašių tyrimų yra atlikta nemažai, tačiau Radviliškio rajone tokio tyrimo dar nebuvo atlikta. Tyrimo tikslas – sužinoti kuo daugiau informacijos apie Radviliškio rajone vykdomą neformalųjį švietimą, kokiomis priemonėmis vykdoma veikla, kaip kiekvienoje seniūnijoje stengiamasi integruoti suaugusiuosius į švietėjišką veiklą.

Tyrimą autorė atliko 2017 metų spalio–gruodžio mėnesiais. Tyrime dalyvavo vienuolika Radviliškio rajono seniūnijų, kurios teikia neformalaus suaugusiųjų švietimo paslaugas. Į tyrimą įsijungė bibliotekos, bendruomenės, kultūros ir sporto centrai. Buvo apklausti penki Radviliškio rajono darbuotojai, teikiantys neformalųjį suaugusiųjų švietimą ir turintys tam tikrą darbo su minėtomis grupėmis patirtį. Analizuojant Radviliškio rajono suaugusiųjų neformaliojo mokymosi poreikių kiekybinį tyrimą, siekta sužinoti, kaip dažnai Radviliškio rajono seniūnijų respondentai per vienerius metus dalyvavo mokymuose, kuriuose įgijo ar pagilino savo asmenines arba profesines žinias. Anketas užpildė 95 asmenys.

Daugiau informacijos apie tyrimą ir jo išvadas skaitykite čia.

  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras

  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras
  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras
  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras

Šių metų spalio 4 d. į pasitarimą susirinko Radviliškio rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi koordinacinės grupės nariai ir neformaliojo suaugusiųjų švietimo teikėjai. Pasitarime dalyvavo dr. Rasa Pocevičienė, Šiaulių valstybinės kolegijos docentė bei „Epale“ ekspertė Šiaulių regionui. R. Pocevičienė skaitė pranešimą „Epale platforma: galimybės ir nauda“. Epale – Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma. Šioje platformoje galima mokytis savivadžiai, rasti naudingos informacijos, naujų idėjų savo darbui, dalintis patirtimi, skelbti naujienas ir kviesti suaugusiuosius į įvairius mokymus bei renginius, ieškoti partnerių tarptautiniams projektams. Daugiau apie „Epale“ žiūrėkite https://ec.europa.eu/epale/lt.

Po išsamaus dr. Rasos Pocevičienės pranešimo susirinkusieji diskutavo apie suaugusiųjų mokymosi savaitę „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“. 2018 m. lapkričio 19–25 dienomis Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija kviečia švietimo, kultūros ir meno, verslo įstaigas, institucijas, organizacijas ir visus suaugusiuosius kurti MOKYMOSI šventę – devynioliktąją suaugusiųjų mokymosi savaitę „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“. Šiemet ši savaitė skiriama atkurtos Lietuvos šimtmečiui paminėti.

Prisidėkime ir mes prie šios savaitės, parodykime suaugusiems žmonėms mokymosi galimybes ir teikite savo pasiūlymus užpildydami anketą ATSISIŲSTI ČIA iki spalio 19 d.

Smulkesnę informaciją teikia Radviliškio rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi koordinacinės grupės pirmininkė Živilė Laurutienė: tel. 8 422 50380, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Puslapis 1 iš 3

© 2019 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.