Image
Image
Image
  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras
  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras

Mokymai mokyklų bendruomenėms

Radviliškio rajono savivaldybės administracija įgyvendina projektą „Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas siekiant mokinių pažangos“ (09.2.1-ESFA-K-728-01-0095). Pirmasis projekto etapas buvo išmokyti mokyklų bendruomenės narius, kaip dirbti su socialinio ir emocinio ugdymo Lions Quest „Laikas kartu“ programa. Š. m. birželio 20–21 d. vyko paskutiniai mokymai.

Iš viso buvo devyni dviejų dienų seminarai, kurių metu buvo išmokyta net 184 bendruomenių nariai iš Alksniupių, Pociūnėlių, Gražinos pagrindinių mokyklų, Baisogalos mokyklos-darželio, Grinkiškio Jono Poderio ir Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijų bei Vinco Kudirkos progimnazijos. 

Mokymų dalyvių nuomonė apie mokymus:

– Seminaras buvo tobulas. Gerai praleistas laikas, daug naujo išmokta. Naudingi žaidimai, kuriuos galima pritaikyti. (Radviliškio rajono Grinkiškio Jono Poderio gimnazija).

– Visas seminaras buvo labai įdomus ir naudingas. Daug patarimų, metodų, praktinių žinių. Puiku! (Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija).

– Seminarą galima daryti ir 3 dienas! (Radviliškio rajono Pociūnėlių pagrindinė mokykla).

– Pati naudingiausia seminaro dalis – galimybė patiems praktiškai išbandyti ir modeliuoti pamokas. (Radviliškio V. Kudirkos progimnazija).

Projekto vadovė Živilė Laurutienė


© 2020 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.