Image
Image
Image
  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras
  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras
  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras
  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras

Lietuvos tarpdalykinė mokinių konferencija „Menas ir žmogaus dvasinis pasaulis“

2018 m. kovo 30 d. Radviliškio r. Šeduvos gimnazijoje vyko tradicinė VII-oji Lietuvos tarpdalykinė mokinių konferencija ,,Menas ir žmogaus dvasinis pasaulis“. Ji skirta 1–4, 5–8 ir 9–12 (I–IV g.) klasių mokiniams bei jų pradinių klasių, meninio (šokio, teatro, muzikos, dailės, technologijų), dorinio ugdymo ir kitų dalykų mokytojams.

Apie 80 mokinių ir apie 30 lydinčių įvairių ugdymo sričių  mokytojų atvyko iš Radviliškio, Kėdainių, Rokiškio, Panevėžio rajonų ir Šiaulių, Kauno, Tauragės miestų. Jie atstovavo 12 skirtingų ugdymo įstaigų. Konferencijoje mokiniai dirbo keturiose skirtingo amžiaus grupėse, kurioms vadovavo Radviliškio r. Šeduvos gimnazijos konferencijos organizavimo grupės mokytojai: Astijus Poška, šokio mokytojas ekspertas; Aušra Poškienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė; Inga Rutkauskienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė ir Jolanta Akučkienė, dailės mokytoja metodininkė. Mokiniai paruošė 50 pranešimų apie įvairias meno formas, patirtis, projektus, buvo demonstruojamos nuotraukos, piešinių ir įvairių darbų parodos, filmai. Savo kūrybiškus pristatymus mokiniai papildė ir trumpais muzikiniais kūriniais, dainomis, šokiais.

Radviliškio r. Šeduvos gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas apibendrino konferenciją ir pasidžiaugė puikiu darbu, palinkėjo visiems kūrybinio polėkio, naujų idėjų ir vilties susitikti sekančioje, jau VIII-oje konferencijoje 2020 metais. Konferencijoje dalyvavusiems mokiniams buvo įteikta Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus padėkos raštai.


© 2020 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.